Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack
Coles
Woolworths
Aldi
Meat & Seafood
At 3 stores
Coles own brand
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack
1.4kg · Coles
Cheapest at Aldi
18% less per 100g than Coles · 89.9c / 100g
$19.78
Coles
This one
$15.40
$1.10 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillet · 2.2kg
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$15.40
Lowest
$15.40
Highest
$15.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
285g
$3.51 / 100g
$10.00
600g
$1.45 / 100g
$8.70
700g
$1.80 / 100g
$12.60
1kg
99c / 100g
Best value per 100g
$9.90
1.2kg
$1.45 / 100g
$17.40
Cheapest · Aldi
$19.78
Add from Aldi
$24.20
$1.10 / 100g
Add from Woolies
Aldi
RSPCA Approved Chicken Breast Value Pack per kg · 2.2kg
$19.78
89.9c / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗
1.4kg
$1.10 / 100g
Viewing
$15.40
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
1.4kg
Store brand
Coles