Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
RSPCA Approved Chicken Breast Diced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
RSPCA Approved Chicken Breast Diced
Coles
Woolworths
Aldi
Meat & Seafood
At 3 stores
Coles own brand
RSPCA Approved Chicken Breast Diced
500g · Coles
Cheapest at Aldi
29% less per 100g than Coles · $1.28 / 100g
$10.23
Coles
This one
$9.00
$1.80 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Diced · 1kg
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Aldi
Aldi
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$5.00 / 100g
$15.00
450g
$2.89 / 100g
$13.00
500g
$1.80 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
500g
Store brand
Coles
Cheapest · Aldi
$10.23
Add from Aldi
$13.50
$1.35 / 100g
Add from Woolies
Aldi
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg · 800g
$10.23
$1.28 / 100g
Cheapest
Add from Aldi
Similar product, different size. Compared per unit.
View on Coles ↗