Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pork Scotch Steak | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pork Scotch Steak
Meat & Seafood
Coles own brand
Pork Scotch Steak
600g · Coles
Coles
$9.50
$11.00
$1.58 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
280g
$2.86 / 100g
$8.00
300g
$2.50 / 100g
$7.50
375g
$6.67 / 100g
$25.00
450g
$4.56 / 100g
$20.50
480g
$4.79 / 100g
$23.00
600g
$1.58 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Harvest Beef Braised Steak & Onion
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
40.7c less per 100g
Add to cart
Harvest Beef Steak Vegetables
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
40.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles
Viewing
$9.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles
Size
600g
Store brand
Coles