Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sliced Smoked Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Sliced Smoked Salmon
Meat & Seafood
Sliced Smoked Salmon
50g · Ocean Blue
Coles
$5.90
$11.80 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$11.80 / 100g
Viewing
$5.90
100g
$7.50 / 100g
$7.50
100g
$9.00 / 100g
$9.00
180g
$6.67 / 100g
$12.00
250g
$6.36 / 100g
$15.90
300g
$6.33 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$10.23 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$10.23 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.90
Add from Coles
$19.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ocean Blue
Size
50g
Store brand
No
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$10.23 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$10.23 less per 100g
Add to cart