Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Double Smoked Salmon | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Double Smoked Salmon
Coles
Woolworths
Meat & Seafood
At 2 stores
Double Smoked Salmon
250g · Ocean Blue
Cheapest at Coles
15% less per 100g than Woolworths · $6.36 / 100g
$15.90
Coles
This one
$15.90
$16.00
$6.36 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$15.90
Lowest
$15.90
Highest
$15.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$11.80 / 100g
$5.90
100g
$7.50 / 100g
$7.50
100g
$9.00 / 100g
$9.00
180g
$6.67 / 100g
$12.00
250g
$6.36 / 100g
Viewing
$15.90
300g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.79 less per 100g
Add to cart
Smoked Flavoured Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.79 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$15.90
Add from Coles
Ocean Blue Double Smoked Salmon · 100g
$7.50
$9.00
$7.50 / 100g
Special
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$6.33 / 100g
Best value per 100g
$19.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Ocean Blue
Size
250g
Store brand
No
Tomato Salsa Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.79 less per 100g
Add to cart
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
at Aldi
95g
$1.49
$1.57 / 100g
$4.79 less per 100g
Add to cart