Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat Chicken Roll | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Meat Chicken Roll
Meat & Seafood
Meat Chicken Roll
500g · Fettayleh
Coles
$7.00
$1.40 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$7.00
Lowest
$7.00
Highest
$7.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
150g
$2.87 / 100g
$4.30
150g
$2.87 / 100g
$4.30
500g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$7.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Fettayleh
Size
500g
Store brand
No
Coles
$7.00
Add from Coles