Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Coleslaw | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Coleslaw
Other
Coleslaw
200g · Coles Kitchen
Coles
$2.20
$1.10 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$1.10 / 100g
Viewing
$2.20
300g
$1.33 / 100g
$4.00
500g
$1.10 / 100g
$5.50
520g
$1.06 / 100g
Best value per 100g
$5.50
Details
Aisle
Other
Brand
Coles Kitchen
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Finely Shredded Coleslaw
at Woolworths
300g
$3.00
$1.00 / 100g
10c less per 100g
Add to cart
Woolworths Classic Shredded Coleslaw
at Woolworths
200g
$2.00
$1.00 / 100g
10c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.20
Add from Coles