Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
I'm Perfect Apples Prepacked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
I'm Perfect Apples Prepacked
Fruit & Veg
Coles own brand
I'm Perfect Apples Prepacked
2kg · Coles
Coles
$5.90
29.5c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.90
Lowest
$5.90
Highest
$5.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.00 / 100g
$2.50
300g
$1.33 / 100g
$4.00
1kg
85c / 100g
$8.50
1.5kg
32.7c / 100g
$4.90
1.5kg
13.3c / 100g
Best value per 100g
$2.00
2kg
29.5c / 100g
Coles
$5.90
Add from Coles
Viewing
$5.90
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
2kg
Store brand
Coles