Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
I'm Perfect Pears Prepacked | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
I'm Perfect Pears Prepacked
Fruit & Veg
Coles own brand
I'm Perfect Pears Prepacked
1.5kg · Coles
Coles
$4.90
32.7c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.00 / 100g
$2.50
300g
$1.33 / 100g
$4.00
1kg
85c / 100g
$8.50
1.5kg
32.7c / 100g
Viewing
$4.90
2kg
29.5c / 100g
$5.90
2kg
27.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
The Odd Bunch Mandarin Prepacked
at Woolworths
1kg
$3.10
31c / 100g
1.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$4.90
Add from Coles
$5.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1.5kg
Store brand
Coles