Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Apples Mini Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Apples Mini Pack
Fruit & Veg
Coles own brand
Apples Mini Pack
1kg · Coles
Coles
$5.50
55c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.92 / 100g
$4.90
175g
$2.23 / 100g
$3.90
225g
$1.42 / 100g
$3.20
750g
65.3c / 100g
$4.90
1kg
55c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mini Watermelon per kg
at Aldi
1kg
$3.99
39.9c / 100g
15.1c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
1kg
Store brand
Coles