Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Australian Garlic Loose | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Australian Garlic Loose
Fruit & Veg
Coles own brand
Australian Garlic Loose
60g · Coles
Coles
$1.98
$3.30 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.98
Lowest
$1.98
Highest
$1.98
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
60g
$3.30 / 100g
Viewing
$1.98
150g
50c / 100g
$0.75
170g
78.8c / 100g
$1.34
200g
42c / 100g
Best value per 100g
$0.84
220g
89.1c / 100g
$1.96
220g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mushrooms Cups Loose
at Woolworths
1kg
$12.50
$1.25 / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Mushrooms Flat Large Loose
at Woolworths
1kg
$13.50
$1.35 / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Coles
$1.98
Add from Coles
79.1c / 100g
$1.74
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Coles
Size
60g
Store brand
Coles