Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Turkish Dried Apricot | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Turkish Dried Apricot
Other
Coles own brand
Turkish Dried Apricot
400g · Coles
Coles
$9.00
$2.25 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.00
Lowest
$9.00
Highest
$9.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.75 / 100g
$7.50
200g
$4.25 / 100g
$8.50
200g
$3.75 / 100g
$7.50
250g
$3.00 / 100g
$7.50
400g
$2.25 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.00
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Apricot Halves In Syrup
at Woolworths
825g
$3.00
36.4c / 100g
$1.89 less per 100g
Add to cart
Soft & Juicy Apricots 250g
at Aldi
250g
$3.99
$1.60 / 100g
65.4c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.00
Add from Coles
Other
Brand
Coles
Size
400g
Store brand
Coles
Dried Turkish Apricots 500g
at Aldi
500g
$8.49
$1.70 / 100g
55.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths Apricot Dried
at Woolworths
500g
$8.75
$1.75 / 100g
50c less per 100g
Add to cart