Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Premium Jumbo R&s Cashews | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Premium Jumbo R&s Cashews
Snacks & Confectionery
Premium Jumbo R&s Cashews
315g · Market Lane
Coles
$14.00
$4.44 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.00
Lowest
$14.00
Highest
$14.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
315g
$4.44 / 100g
Viewing
$14.00
400g
$3.00 / 100g
$12.00
400g
$1.50 / 100g
Best value per 100g
$6.00
1.2kg
$1.83 / 100g
$22.00
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Market Lane
Size
315g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Roasted & Salted Cashews 750g
at Aldi
750g
$12.99
$1.73 / 100g
$2.71 less per 100g
Add to cart
Natural Cashews 750g
at Aldi
750g
$13.49
$1.80 / 100g
$2.65 less per 100g
Add to cart
Coles
$14.00
Add from Coles
Special
Yumi's Sweet Potato & Cashews Dip
at Woolworths
200g
$3.75
$5.00
$1.88 / 100g
$2.57 less per 100g
Add to cart
Roasted & Salted Cashews 200g
at Aldi
200g
$3.99
$2.00 / 100g
$2.45 less per 100g
Add to cart