Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Blueberry Twist Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Blueberry Twist Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Blueberry Twist Yoghurt
160g · Gippsland Dairy
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $1.94 / 100g
$3.10
Coles
This one
$3.10
$1.94 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Gippsland Dairy Blueberry Twist Yoghurt · 160g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.10
Lowest
$3.10
Highest
$3.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$1.94 / 100g
Viewing
$3.10
700g
$1.17 / 100g
Best value per 100g
$8.20
700g
$1.17 / 100g
$8.20
700g
$1.17 / 100g
$8.20
700g
$1.17 / 100g
$8.20
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.54 less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
$1.54 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$3.10
Add from Coles
$3.10
$1.94 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
700g
$1.17 / 100g
$8.20
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Gippsland Dairy
Size
160g
Store brand
No
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
$1.52 less per 100g
Add to cart