Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Choco & Biscuit Milk 300g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Choco & Biscuit Milk 300g
Snacks & Confectionery
Choco & Biscuit Milk 300g
300g · CHOCEUR
Aldi
$5.99
$2.00 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$5.99
Lowest
$5.99
Highest
$5.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.99 / 100g
$4.99
125g
$3.99 / 100g
$4.99
125g
$3.99 / 100g
$4.99
125g
$3.99 / 100g
$4.99
200g
$3.00 / 100g
$5.99
300g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Malted Milk Biscuit
at Coles
200g
$1.25
62.5c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Milky Max Dairy Snack Chocolate 12x100g
at Coles
1.2kg
$8.80
73.3c / 100g
$1.26 less per 100g
Add to cart
Aldi
$5.99
Add from Aldi
Viewing
$5.99
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
CHOCEUR
Size
300g
Store brand
No
Special
Betty Crocker Milk Chocolate Chunk Cookie Mix
at Woolworths
485g
$4.50
$7.00
92.8c / 100g
$1.07 less per 100g
Add to cart
Special
Biscuits Malt O Milk
at Coles
250g
$2.50
$3.30
$1.00 / 100g
99.7c less per 100g
Add to cart