Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sour Cream | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Sour Cream
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Sour Cream
200ml · Bulla
Cheapest at Woolworths
15% less per L than Coles · $14.88 / L
$5.95
Coles
This one
$3.50
$3.95
$17.50 / L
Special
Add from Coles
Woolworths
Bulla Sour Cream · 400ml
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$3.50
Lowest
$3.50
Highest
$3.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200ml
$17.50 / L
Viewing
$3.50
300ml
$13.67 / L
$4.10
300ml
$13.00 / L
$3.90
300ml
$13.00 / L
$3.90
400ml
$14.88 / L
$5.95
600ml
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$13.22 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$13.22 less per L
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$5.95
Add from Woolies
$5.95
$14.88 / L
Cheapest
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$10.50 / L
Best value per L
$6.30
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bulla
Size
200ml
Store brand
No
Full Cream Milk 2L
at Aldi
2L
$3.39
$1.70 / L
$13.18 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
2L
$3.40
$1.70 / L
$13.18 less per L
Add to cart