Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vanilla Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Vanilla Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Vanilla Yoghurt
1kg · Yoplait
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · 52c / 100g
$5.20
Coles
This one
$5.20
52c / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Yoplait Vanilla Yoghurt · 1kg
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
70g
$2.00 / 100g
$1.40
130g
$1.77 / 100g
$2.30
130g
$1.77 / 100g
$2.30
130g
$1.77 / 100g
$2.30
1kg
52c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$5.20
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
12c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$5.20
Add from Coles
$5.20
52c / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
1.2kg
78.3c / 100g
$9.40
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Yoplait
Size
1kg
Store brand
No
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
10c less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
10c less per 100g
Add to cart