Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chicken Breast Thinly Sliced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Chicken Breast Thinly Sliced
Meat & Seafood
Chicken Breast Thinly Sliced
160g · Don
Coles
$3.90
$6.60
$2.44 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
160g
$2.44 / 100g
Viewing
$3.90
200g
$1.95 / 100g
Best value per 100g
$3.90
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Don
Size
160g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Green Sliced Jalapenos 480g
at Aldi
480g
$2.39
49.8c / 100g
$1.94 less per 100g
Add to cart
Hans Devon Sliced From The Deli
at Woolworths
1kg
$9.50
95c / 100g
$1.49 less per 100g
Add to cart
Coles
$3.90
Add from Coles
Devon Sliced 100g
at Aldi
100g
$0.99
99c / 100g
$1.45 less per 100g
Add to cart
Leg Ham Thinly Sliced 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$4.99
$1.25 / 100g
$1.19 less per 100g
Add to cart