Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cheese Slices Strong & Bitey Vintage | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Cheese Slices Strong & Bitey Vintage
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Cheese Slices Strong & Bitey Vintage
250g · Bega
Cheapest at Woolworths
14% less per 100g than Coles · $2.20 / 100g
$11.00
Coles
This one
$6.40
$8.00
$2.56 / 100g
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.40
Lowest
$6.40
Highest
$6.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.56 / 100g
Viewing
$6.40
500g
$2.20 / 100g
$11.00
500g
$2.10 / 100g
Best value per 100g
$10.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Bega
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vintage Cheese Block 500g
at Aldi
500g
$5.99
$1.20 / 100g
$1.00 less per 100g
Add to cart
Vintage Cheese Slices 250g
at Aldi
250g
$4.99
$2.00 / 100g
20.4c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Woolworths
$11.00
Add from Woolies
Bega Cheese Slices Strong & Bitey Vintage · 500g
$11.00
$2.20 / 100g
Cheapest
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Bega Cheese Block Strong & Bitey Vintage
at Woolworths
500g
$10.50
$2.10 / 100g
10c less per 100g
Add to cart