Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pizza 11in Margherita | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Pizza 11in Margherita
Frozen
Pizza 11in Margherita
400g · 400 Gradi
Coles
$10.00
$12.00
$2.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$10.00
Lowest
$10.00
Highest
$10.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
400 Gradi
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
la Numero Uno Margherita Pizza 410g
at Aldi
410g
$6.99
$1.70 / 100g
79.5c less per 100g
Add to cart
McCain Pizza Margherita
at Woolworths
500g
$8.80
$1.76 / 100g
74c less per 100g
Add to cart
Coles
$10.00
Add from Coles
La Napoli Wood Fired Italian Pizza Margherita
at Woolworths
375g
$7.00
$1.87 / 100g
63.3c less per 100g
Add to cart