Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Mild Hungarian Salami | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Mild Hungarian Salami
Meat & Seafood
Mild Hungarian Salami
320g · Thomson's Deli
Coles
$9.50
$2.97 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$9.50
Lowest
$9.50
Highest
$9.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$3.75 / 100g
$7.50
320g
$2.97 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$9.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Thomson's Deli
Size
320g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mild Hungarian Style Salami 4 Pack, 320g
at Aldi
320g
$6.99
$2.18 / 100g
78.4c less per 100g
Add to cart
Hot Hungarian Style Salami Sliced 100g
at Aldi
100g
$2.49
$2.49 / 100g
47.9c less per 100g
Add to cart
Coles
$9.50
Add from Coles
Mild Hungarian Sliced Salami 100g
at Aldi
100g
$2.49
$2.49 / 100g
47.9c less per 100g
Add to cart
Pepperoni Salami 200g
at Aldi
200g
$5.49
$2.75 / 100g
22.4c less per 100g
Add to cart