Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Strawberry Flavoured Milk Bottle | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Strawberry Flavoured Milk Bottle
Dairy & Eggs
Strawberry Flavoured Milk Bottle
750ml · Big M
Coles
$4.05
$4.80
$5.40 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.05
Lowest
$4.05
Highest
$4.05
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
600ml
$6.50 / L
$3.90
600ml
$6.50 / L
$3.90
750ml
$5.40 / L
Viewing
$4.05
2L
$3.48 / L
Best value per L
$6.95
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Big M
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$3.81 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.75 less per L
Add to cart
Coles
$4.05
Add from Coles
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.75 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$3.75 less per L
Add to cart