Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pork Scotch Fillet Steak per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pork Scotch Fillet Steak per kg
Meat & Seafood
Pork Scotch Fillet Steak per kg
255g · IRONBARK PORK
Aldi
$4.08
$1.60 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$4.08
Lowest
$4.08
Highest
$4.08
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
255g
$1.60 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.08
442g
$1.80 / 100g
$7.95
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
IRONBARK PORK
Size
255g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Braised Steak Onion
at Coles
400g
$4.40
$1.10 / 100g
50c less per 100g
Add to cart
Braised Steak & Onions
at Coles
425g
$5.00
$1.18 / 100g
42.4c less per 100g
Add to cart
Aldi
$4.08
Add from Aldi
Harvest Beef Braised Steak & Onion
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
42.4c less per 100g
Add to cart
Harvest Beef Steak Vegetables
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
42.4c less per 100g
Add to cart