Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy Free Vanilla Coconut Yoghurt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Dairy Free Vanilla Coconut Yoghurt
Coles
Woolworths
Dairy & Eggs
At 2 stores
Dairy Free Vanilla Coconut Yoghurt
500g · Cocobella
Cheapest at Coles
28% less per 100g than Woolworths · $1.30 / 100g
$6.50
Coles
This one
$6.50
$1.30 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Cocobella Dairy Free Vanilla Coconut Yoghurt · 150g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
110g
$1.68 / 100g
$1.85
110g
$1.68 / 100g
$1.85
110g
$1.68 / 100g
$1.85
110g
$1.68 / 100g
$1.85
500g
$1.30 / 100g
Viewing
$6.50
900g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Vanilla Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Woolworths Strawberry Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.50
Add from Coles
$2.70
$1.80 / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
$1.06 / 100g
Best value per 100g
$9.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Cocobella
Size
500g
Store brand
No
Woolworths Natural Greek Style Yoghurt
at Woolworths
1kg
$4.20
42c / 100g
88c less per 100g
Add to cart
Woolworths Greek Style Yoghurt
at Woolworths
2kg
$8.40
42c / 100g
88c less per 100g
Add to cart