Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Flavoured Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Chocolate Flavoured Milk
Snacks & Confectionery
Chocolate Flavoured Milk
750ml · Big M
Coles
$4.05
$4.80
$5.40 / L
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.05
Lowest
$4.05
Highest
$4.05
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300ml
$8.83 / L
$2.65
600ml
$6.50 / L
$3.90
750ml
$5.40 / L
Viewing
$4.05
2L
$3.48 / L
Best value per L
$6.95
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Big M
Size
750ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$2.90 less per L
Add to cart
Oak Chocolate Flavoured Milk
at Woolworths
2L
$7.30
$3.65 / L
$1.75 less per L
Add to cart
Coles
$4.05
Add from Coles
Moo Box - Chocolate Flavoured Milk 6 Pack 200ml
at Aldi
1.2L
$4.59
$3.83 / L
$1.57 less per L
Add to cart
Special
Oak Chocolate Flavoured Milk
at Woolworths
600ml
$3.00
$4.40
$5.00 / L
40c less per L
Add to cart