Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rev Low Fat Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Rev Low Fat Milk
Dairy & Eggs
Rev Low Fat Milk
2L · Pauls
Coles
$5.50
$2.75 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$9.20 / L
$2.30
1L
$2.95 / L
$2.95
1L
$2.95 / L
$2.95
1.5L
$3.30 / L
$4.95
1.5L
$3.30 / L
$4.95
2L
$2.75 / L
Best value per L
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$1.16 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.10 less per L
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Viewing
$5.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Pauls
Size
2L
Store brand
No
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.10 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$1.10 less per L
Add to cart