Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Chocolate Coconut Water 1L | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Chocolate Coconut Water 1L
Drinks
Chocolate Coconut Water 1L
1L · COCOLICIOUS
Aldi
$2.99
$2.99 / L
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$2.99
Lowest
$2.99
Highest
$2.99
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
COCOLICIOUS
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Mt Ossa Australian Natural Spring Water
at Woolworths
10L
$4.75
47.5c / L
$2.52 less per L
Add to cart
Spring Water 8x1.5l
at Coles
12L
$6.60
55c / L
$2.44 less per L
Add to cart
Aldi
$2.99
Add from Aldi
Natural Spring Water
at Coles
1.5L
$1.00
66.7c / L
$2.32 less per L
Add to cart
Woolworths Spring Water Bottle
at Woolworths
1.5L
$1.00
66.7c / L
$2.32 less per L
Add to cart