Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Creamy Blue Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Creamy Blue Cheese
Dairy & Eggs
Creamy Blue Cheese
300g · Castello
Coles
$14.50
$4.83 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$14.50
Lowest
$14.50
Highest
$14.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$7.11 / 100g
$6.75
100g
$4.30 / 100g
Best value per 100g
$4.30
150g
$5.67 / 100g
$8.50
150g
$6.00 / 100g
$9.00
150g
$5.67 / 100g
$8.50
300g
$4.83 / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$3.95 less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$3.95 less per 100g
Add to cart
Coles
$14.50
Add from Coles
Viewing
$14.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Castello
Size
300g
Store brand
No
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$3.93 less per 100g
Add to cart
Hillview Cheese Block
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
$3.90 less per 100g
Add to cart