Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pulled Beef Lasagne 350g | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Pulled Beef Lasagne 350g
Frozen
Pulled Beef Lasagne 350g
350g · HEALTH & VITALITY FIT
Aldi
$6.69
$1.91 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$6.69
Lowest
$6.69
Highest
$6.69
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Frozen
Brand
HEALTH & VITALITY FIT
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Frozen Beef Lasagne
at Coles
2kg
$13.80
69c / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart
Beef Lasagne
at Coles
400g
$3.30
82.5c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Aldi
$6.69
Add from Aldi
Woolworths Essentials Frozen Beef Lasagne
at Woolworths
400g
$3.30
82.5c / 100g
$1.09 less per 100g
Add to cart
Frozen Beef Lasagne
at Coles
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
91.1c less per 100g
Add to cart