Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Club Vintage Dairy Extra Tasty Cheddar Cheese | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Club Vintage Dairy Extra Tasty Cheddar Cheese
Dairy & Eggs
Club Vintage Dairy Extra Tasty Cheddar Cheese
180g · Mersey Valley
Coles
$8.70
$4.83 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$8.70
Lowest
$8.70
Highest
$8.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
180g
$4.83 / 100g
Viewing
$8.70
235g
$3.19 / 100g
Best value per 100g
$7.50
235g
$3.19 / 100g
$7.50
235g
$3.19 / 100g
$7.50
235g
$3.19 / 100g
$7.50
235g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Hillview Original Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$3.95 less per 100g
Add to cart
Hillview Light Cheese Slices
at Woolworths
432g
$3.80
88c / 100g
$3.95 less per 100g
Add to cart
Coles
$8.70
Add from Coles
$3.19 / 100g
$7.50
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Mersey Valley
Size
180g
Store brand
No
Tasty Cheese Block 1kg
at Aldi
1kg
$8.99
89.9c / 100g
$3.93 less per 100g
Add to cart
Hillview Cheese Block
at Woolworths
1kg
$9.30
93c / 100g
$3.90 less per 100g
Add to cart