Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vegetable Spring Rolls | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Vegetable Spring Rolls
Bakery
Vegetable Spring Rolls
200g · Coles Kitchen
Coles
$5.50
$2.75 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Coles Kitchen
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Turkish Rolls 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$2.39
59.8c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Par Baked White Rolls 6 Pack 300g
at Aldi
300g
$2.39
79.7c / 100g
$1.95 less per 100g
Add to cart
Coles
$5.50
Add from Coles
Mini Sesame Milk Rolls 9 Pack 360g
at Aldi
360g
$3.49
96.9c / 100g
$1.78 less per 100g
Add to cart
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
at Aldi
270g
$3.99
$1.48 / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart