Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Family Beef Massaman Curry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Family Beef Massaman Curry
Meat & Seafood
Family Beef Massaman Curry
800g · Coles Kitchen
Coles
$12.00
$1.50 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$12.00
Lowest
$12.00
Highest
$12.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles Kitchen
Size
800g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mild Curry Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
45.8c less per 100g
Add to cart
Special
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
at Woolworths
285g
$3.00
$3.65
$1.05 / 100g
Coles
$12.00
Add from Coles
44.7c less per 100g
Add to cart
Beef Massaman Curry 800g
at Aldi
800g
$9.99
$1.25 / 100g
25.1c less per 100g
Add to cart