Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dip Smashed Avocado | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Dip Smashed Avocado
Snacks & Confectionery
Dip Smashed Avocado
200g · Obela
Coles
$6.30
$3.15 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Obela
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Avocado Dip 200g
at Aldi
200g
$2.29
$1.15 / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart
Willow Farm Avocado Dip
at Woolworths
200g
$2.80
$1.40 / 100g
$1.75 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.30
Add from Coles
Special
Yumi's Avocado Dip
at Woolworths
200g
$3.75
$5.00
$1.88 / 100g
$1.27 less per 100g
Add to cart