Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Organic Dairy Full Cream Milk | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Organic Dairy Full Cream Milk
Dairy & Eggs
Organic Dairy Full Cream Milk
1L · Living Planet
Coles
$3.90
$3.90 / L
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Living Planet
Size
1L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Soy Light Milk 1L
at Aldi
1L
$1.59
$1.59 / L
$2.31 less per L
Add to cart
Full Cream Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.25 less per L
Add to cart
Coles
$3.90
Add from Coles
Light Milk 3L
at Aldi
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.25 less per L
Add to cart
Woolworths Full Cream Milk
at Woolworths
3L
$4.95
$1.65 / L
$2.25 less per L
Add to cart