Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Christmas Brandy Snaps | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Christmas Brandy Snaps
Snacks & Confectionery
Coles own brand
Christmas Brandy Snaps
128g · Coles
Coles
$6.50
$5.08 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
120g
$1.33 / 100g
Best value per 100g
$1.60
128g
$5.08 / 100g
Viewing
$6.50
400g
$2.48 / 100g
$9.90
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Coles
Size
128g
Store brand
Coles
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sesame Snaps 3 Pack 120g
at Aldi
120g
$1.39
$1.16 / 100g
$3.92 less per 100g
Add to cart
Harvest Snaps Original Salted 200g
at Aldi
200g
$4.69
$2.35 / 100g
$2.73 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Special
The Dutch Company Peanut Snaps
at Woolworths
175g
$5.00
$7.00
$2.86 / 100g
$2.22 less per 100g
Add to cart