Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Rye Wraps 8 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Rye Wraps 8 Pack
Coles
Woolworths
Bakery
At 2 stores
Rye Wraps 8 Pack
200g · Mountain Bread
Cheapest at Coles
$0.90 less than Woolworths · $2.00 / 100g
$4.00
Coles
This one
$4.00
$2.00 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Mountain Bread Rye Wraps · 200g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.00
Lowest
$4.00
Highest
$4.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Mountain Bread
Size
200g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Mini White Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Mini Wholegrain Wraps 8 Pack 360g
at Aldi
360g
$2.09
58.1c / 100g
$1.42 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.00
Add from Coles
$4.90
$2.45 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Large White Wraps 8 Pack 560g
at Aldi
560g
$3.49
62.3c / 100g
$1.38 less per 100g
Add to cart
Large Wholegrain Wraps 8 Pack 560g
at Aldi
560g
$3.49
62.3c / 100g
$1.38 less per 100g
Add to cart