Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cafe Raisin Toast | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Cafe Raisin Toast
Other
Coles own brand
Cafe Raisin Toast
600g · Coles
Coles
$3.90
65c / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
225g
$1.42 / 100g
$3.20
560g
64.3c / 100g
Best value per 100g
$3.60
600g
65c / 100g
Viewing
$3.90
Details
Aisle
Other
Brand
Coles
Size
600g
Store brand
Coles
Coles
$3.90
Add from Coles