Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Christmas Mixed Berry Pies 6 Pack | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Christmas Mixed Berry Pies 6 Pack
Frozen
Coles own brand
Christmas Mixed Berry Pies 6 Pack
360g · Coles
Coles
$6.25
$1.74 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.25
Lowest
$6.25
Highest
$6.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$2.95 / 100g
$6.50
243g
$3.62 / 100g
$8.80
360g
$1.74 / 100g
Viewing
$6.25
700g
89.3c / 100g
$6.25
700g
89.3c / 100g
$6.25
1.1kg
85.5c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Meat Pies 6 Pack 900g
at Aldi
900g
$5.49
61c / 100g
$1.13 less per 100g
Add to cart
Party Pies 24 Pack 1.12kg
at Aldi
1.12kg
$8.89
79.4c / 100g
94.2c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.25
Add from Coles
$9.40
Details
Aisle
Frozen
Brand
Coles
Size
360g
Store brand
Coles
Apple Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
93.8c less per 100g
Add to cart
Apple & Blackberry Pies 4 Pack 500g
at Aldi
500g
$3.99
79.8c / 100g
93.8c less per 100g
Add to cart