Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Gingerbread Cake Roll | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Bakery
/
Gingerbread Cake Roll
Bakery
Gingerbread Cake Roll
300g · Green's
Coles
$6.50
$2.17 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Bakery
Brand
Green's
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Turkish Rolls 4 Pack 400g
at Aldi
400g
$2.39
59.8c / 100g
$1.57 less per 100g
Add to cart
Par Baked White Rolls 6 Pack 300g
at Aldi
300g
$2.39
79.7c / 100g
$1.37 less per 100g
Add to cart
Coles
$6.50
Add from Coles
Mini Sesame Milk Rolls 9 Pack 360g
at Aldi
360g
$3.49
96.9c / 100g
$1.20 less per 100g
Add to cart
Brioche Hot Dog Rolls 6 Pack 270g
at Aldi
270g
$3.99
$1.48 / 100g
68.9c less per 100g
Add to cart