Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Stuffed Green Olives In Garlic & Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Stuffed Green Olives In Garlic & Chilli
Meat & Seafood
Stuffed Green Olives In Garlic & Chilli
300g · Coles Deli
Coles
$6.00
$7.20
$2.00 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$2.00 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
400g
$2.23 / 100g
$8.90
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Coles Deli
Size
300g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Mango Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
Lime & Chilli Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
95.8c less per 100g
Add to cart
Woolworths Tuna Sweet Chilli
at Woolworths
95g
$1.00
$1.05 / 100g
94.7c less per 100g
Add to cart