Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan
Coles
Woolworths
Health & Protein
At 2 stores
High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan
450g · Carman's
Cheapest at Woolworths
$2.00 less than Coles · $1.76 / 100g
$7.90
Coles
This one
$9.90
$2.20 / 100g
Add from Coles
Woolworths
Carman's High Protein Granola Vanilla Almond & Pecan · 450g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$9.90
Lowest
$9.90
Highest
$9.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Carman's
Size
450g
Store brand
No
Cheapest · Woolworths
$7.90
Add from Woolies
$7.90
$9.90
$1.76 / 100g
Cheapest
Special
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗