Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Beef Porterhouse Steak per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Beef Porterhouse Steak per kg
Meat & Seafood
Beef Porterhouse Steak per kg
854g · JINDURRA STATION
Aldi
$23.90
$2.80 / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$23.90
Lowest
$23.90
Highest
$23.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
332g
$3.00 / 100g
$9.96
400g
$3.00 / 100g
$12.00
854g
$2.80 / 100g
Viewing
$23.90
939g
$3.35 / 100g
$31.45
960g
$2.10 / 100g
$20.15
1kg
$2.00 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Braised Steak Onion
at Coles
400g
$4.40
$1.10 / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Braised Steak & Onions
at Coles
425g
$5.00
$1.18 / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Aldi
$23.90
Add from Aldi
$19.99
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
JINDURRA STATION
Size
854g
Store brand
No
Harvest Beef Braised Steak & Onion
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart
Harvest Beef Steak Vegetables
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
$1.62 less per 100g
Add to cart