Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Nachos Topping | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Nachos Topping
Other
Nachos Topping
390g · Old El Paso
Coles
$5.20
$6.50
$1.33 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$5.20
Lowest
$5.20
Highest
$5.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Old El Paso
Size
390g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Woolworths Caramel Topping
at Woolworths
620g
$3.20
51.6c / 100g
81.7c less per 100g
Add to cart
Hershey's Caramel Topping Syrup
at Woolworths
425g
$5.00
$1.18 / 100g
15.7c less per 100g
Add to cart
Coles
$5.20
Add from Coles