Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pork Leg Roast Boneless per kg | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Pork Leg Roast Boneless per kg
Meat & Seafood
Pork Leg Roast Boneless per kg
2kg · IRONBARK PORK
Aldi
$17.98
89.9c / 100g
Add from Aldi
Not found at other stores yet.
View on Aldi ↗
Price history
Now
$17.98
Lowest
$17.98
Highest
$17.98
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
1.5kg
$1.20 / 100g
$17.99
2kg
89.9c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$17.98
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
IRONBARK PORK
Size
2kg
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Whole Pork Leg Roast Boneless
at Coles
4.52kg
$33.90
75c / 100g
14.9c less per 100g
Add to cart
Aldi
$17.98
Add from Aldi