Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Smooth Natural Peanut Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Smooth Natural Peanut Butter
Pantry
Smooth Natural Peanut Butter
375g · Mayver's
Coles
$6.30
$1.68 / 100g
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.30
Lowest
$6.30
Highest
$6.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.68 / 100g
Viewing
$6.30
450g
$1.09 / 100g
Best value per 100g
$4.90
450g
$1.09 / 100g
$4.90
450g
$1.32 / 100g
$5.95
450g
$1.32 / 100g
$5.95
450g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
La Gina Butter Beans
at Woolworths
400g
$1.40
$1.70
35c / 100g
$1.33 less per 100g
Add to cart
Special
Woolworths Dairy Free Buttery Spread
at Woolworths
1kg
$3.60
Coles
$6.30
Add from Coles
$1.32 / 100g
$5.95
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mayver's
Size
375g
Store brand
No
$5.15
36c / 100g
$1.32 less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
$1.24 less per 100g
Add to cart
Annalisa Butter Beans Butter Lima
at Woolworths
400g
$1.90
47.5c / 100g
$1.21 less per 100g
Add to cart