Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
No Stir Crunchy Peanut Butter | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
No Stir Crunchy Peanut Butter
Pantry
No Stir Crunchy Peanut Butter
450g · Mayver's
Coles
$4.90
$7.00
$1.09 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.90
Lowest
$4.90
Highest
$4.90
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
$1.68 / 100g
$6.30
375g
$1.68 / 100g
$6.30
375g
$1.68 / 100g
$6.30
450g
$1.09 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.90
750g
$1.41 / 100g
$10.60
750g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
La Gina Butter Beans
at Woolworths
400g
$1.40
$1.70
35c / 100g
73.9c less per 100g
Add to cart
Special
Woolworths Dairy Free Buttery Spread
at Woolworths
1kg
$3.60
Coles
$4.90
Add from Coles
$1.41 / 100g
$10.60
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mayver's
Size
450g
Store brand
No
$5.15
36c / 100g
72.9c less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
65c less per 100g
Add to cart
Annalisa Butter Beans Butter Lima
at Woolworths
400g
$1.90
47.5c / 100g
61.4c less per 100g
Add to cart