Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sugar Free Chocolate Fudge Topping | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Sugar Free Chocolate Fudge Topping
Coles
Woolworths
Snacks & Confectionery
At 2 stores
Sugar Free Chocolate Fudge Topping
355ml · Queen
Cheapest at Coles
$1.10 less than Woolworths · $12.39 / L
$4.40
Coles
This one
$4.40
$5.50
$12.39 / L
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.40
Lowest
$4.40
Highest
$4.40
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Queen
Size
355ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Woolworths Essentials Chocolate Topping
at Woolworths
600ml
$1.85
$3.08 / L
$9.31 less per L
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.40
Add from Coles
Queen Sugar Free Chocolate Fudge Topping · 355ml
$5.50
$15.49 / L
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗