Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Butter Chicken Simmer Sauce Medium | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Butter Chicken Simmer Sauce Medium
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Butter Chicken Simmer Sauce Medium
450g · Patak's
Cheapest at Coles
$1.00 less than Woolworths · $1.00 / 100g
$4.50
Coles
This one
$4.50
$5.50
$1.00 / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Patak's
Size
450g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
78.8c less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
74c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$4.50
Add from Coles
Patak's Butter Chicken Simmer Sauce Medium · 450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
68.2c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
61c less per 100g
Add to cart