Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Pure Goodness Everything Spread | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Pure Goodness Everything Spread
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Pure Goodness Everything Spread
280g · Mayver's
Cheapest at Coles
$0.00 less than Coles · $2.32 / 100g
$6.50
Coles
This one
$6.50
$2.32 / 100g
Cheapest
Add from Coles
Woolworths
Mayver's Pure Goodness Everything Spread · 280g
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$6.50
Lowest
$6.50
Highest
$6.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Mayver's
Size
280g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Table Spread 1kg
at Aldi
1kg
$2.49
24.9c / 100g
$2.07 less per 100g
Add to cart
Woolworths Essentials Table Spread
at Woolworths
1kg
$2.70
27c / 100g
$2.05 less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$6.50
Add from Coles
$6.50
$2.32 / 100g
Add from Woolies
Same product and pack size.
View on Coles ↗
Special
Woolworths Dairy Free Buttery Spread
at Woolworths
1kg
$3.60
$5.15
36c / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
$1.88 less per 100g
Add to cart