Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Panda Brand Oyster Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Panda Brand Oyster Sauce
Coles
Woolworths
Pantry
At 2 stores
Panda Brand Oyster Sauce
907g · Lee Kum Kee
Cheapest at Coles
$1.30 less than Woolworths · 79.4c / 100g
$7.20
Coles
This one
$7.20
$8.50
79.4c / 100g
Cheapest
Special
Add from Coles
Woolworths
Price history
Coles
Coles
Woolworths
Woolies
Now
$7.20
Lowest
$7.20
Highest
$7.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
145g
$1.86 / 100g
$2.70
145g
$1.86 / 100g
$2.70
226g
$2.65 / 100g
$6.00
226g
$2.65 / 100g
$6.00
227g
$3.08 / 100g
$7.00
907g
79.4c / 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Spaghetti in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
58.2c less per 100g
Add to cart
Baked Beans in Tomato Sauce 420g
at Aldi
420g
$1.09
26c / 100g
53.4c less per 100g
Add to cart
Cheapest · Coles
$7.20
Add from Coles
Lee Kum Kee Panda Brand Oyster Sauce · 907g
$8.50
93.7c / 100g
Add from Woolies
Same brand, different pack size. Compared per unit.
View on Coles ↗
Best value per 100g
Viewing
$7.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Lee Kum Kee
Size
907g
Store brand
No
Tomato Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$1.59
31.8c / 100g
47.6c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
40.4c less per 100g
Add to cart